Aluljáróban fosztották ki

Befejezték a veszprémi rendőrök a kifosztás bűntett és más bűncselekmény miatt indított nyomozást.

Az eljárás adatai szerint a 18 éves K.N. Károly és a 20 éves K.D. Tibor hajmáskéri lakosok 2017. január 24-én délelőtt egy veszprémi aluljáróban kitépték az arra járó idős férfi kezéből táskáját, majd elmenekültek a helyszínről. A támadók a táskában talált készpénzt magukhoz vették, majd a táskát a számukra nem hasznosítható tárgyakkal, iratokkal együtt felgyújtották, és az utcán hagyták.

A Veszprémi Rendőrkapitányság a napokban befejezte a két hajmáskéri férfival szemben kifosztás bűntett és közokirattal visszaélés vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt indított nyomozást, és az ügyben keletkezett iratokat vádemelési javaslattal küldte meg az illetékes ügyészségnek.

Hírek

Közszolgálati hír 2026. 05. 29 10:38

A MÁVCSOPORT tájékoztatása alapján 2026. május 30-án Veszprém-Ajka között a vasúti személyforgalom újraindul.